Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rocznik Statystyczny Wrocławia 2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 14.02.2017
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Układ tematyczny i sposób prezentowania danych nawiązują do poprzednich wydań Rocznika. Publikację rozpoczynają tablice przeglądowe ukazujące podstawowe informacje o Wrocławiu w latach 2000, 2005, 2010-2015 oraz dane na tle województwa, kraju i wybranych miast w 2015 r.

Szczegółowe informacje dotyczące przemian społecznych i procesów zachodzących w gospodarce miasta zawarto w 20 działach tematycznych, z których każdy poprzedzono uwagami zawierającymi wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii i zakresu informacji. Dane prezentowane są za lata 2010, 2014 i 2015.

Interesującym uzupełnieniem materiału statystycznego są kartogramy prezentujące wybrane zjawiska o sytuacji społeczno – ekonomicznej Wrocławia.

Przy opracowywaniu poszczególnych działów korzystano z wyników badań statystycznych statystyki publicznej, jak również spoza resortu statystyki.

Publikacja w sprzedaży.
Cena książki: 28 zł
Cena CD-ROM: 15 zł

Przekroje: Wrocław, wybrane informacje dla województwa i miast liczących 300 tys. i więcej mieszkańców.
Do góry