Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie dolnośląskim w 2012 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 12.11.2013
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny we Wrocławiu przedstawia Państwu trzecią edycję publikacji pt. „Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie dolnośląskim w 2012 r.”, w której zaprezentowane zostały informacje dotyczące dochodów, wydatków i wyników finansowych budżetów jednostek samorządowych województwa dolnośląskiego, tj. gmin, powiatów, miast na prawach powiatu i województwa.
Zasadniczą część opracowania stanowią tablice statystyczne prezentujące zestaw danych dotyczących wielkości oraz struktury budżetów każdej z kategorii jednostek samorządu terytorialnego. Dane prezentowane są w formacie .xls.
W tabelarycznej części opracowania zamieszczono również zestawienie ważniejszych danych o dochodach i wydatkach budżetów poszczególnych rodzajów jednostek w województwie na tle kraju oraz w retrospekcji sięgającej do 2006 r.
Publikacja zawiera również syntezę wyników wzbogaconą ilustracjami graficznymi, a całość opracowania poprzedzają uwagi z podstawowymi pojęciami i definicjami stosowanymi w publikacji.

Przekroje: gminy, powiaty, miasta na prawach powiatu, województwa

Pliki do pobrania

Pobierz ...
Pobierz 0.66 MB
Pobierz ...
Pobierz 3.59 MB
Do góry