Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Biuletyn statystyczny województwa dolnośląskiego I kwartał 2020 r.

01.06.2020
Publikacja zawiera podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa dolnośląskiego, m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, podmiotów gospodarki narodowej, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego na poziomie województwa, podregionów, powiatów oraz w podziale na sekcje i działy PKD. Zamieszczone dane prezentowane są w okresach miesięcznych, kwartalnych, rocznych i w okresach narastających. Informacje statystyczne uzupełnione są podstawowymi danymi dla całego kraju i poszczególnych województw oraz wybranymi wskaźnikami ogólnopolskimi.
Czytaj dalej

Publikacja Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa dolnośląskiego 2020

29.05.2020
Procesy zachodzące w gospodarce narodowej na terenie województwa, z uwzględnieniem zjawisk istotnych z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego regionu, m.in. procesy demograficzne, tendencje obserwowane na rynku pracy, w obszarze zjawisk inflacyjnych, wynagrodzeń, w podstawowych obszarach gospodarki narodowej (przemysł, budownictwo, rolnictwo, wybrane usługi), podmioty gospodarcze, wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych, nakłady. Prezentowane kategorie przedstawione w ujęciu dynamicznym (okres ostatnich 5 lat), a także w relacji do przeciętnych wielkości dla kraju.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa dolnośląskiego w kwietniu 2020 r.

29.05.2020
Podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Notatka informacyjna Koniunktura gospodarcza w maju 2020 r.

28.05.2020
Czytaj dalej

Radni organów jednostek samorządu terytorialnego w województwie dolnośląskim w 2019 r.

27.05.2020
W Dniu Samorządu Terytorialnego prezentujemy Państwu krótką informację o dolnośląskich radnych.
Czytaj dalej

Zakłady stacjonarne pomocy społecznej w województwie dolnośląskim w 2019 r.

27.05.2020
Podstawowe informacje o zakładach stacjonarnych pomocy społecznej w województwie dolnośląskim – liczba placówek, dostępnych miejsc, osób w nich przebywających, a także o personelu w nich pracującym.
Czytaj dalej
1    19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Do góry