Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Dolnośląskie. Podregiony. Powiaty. Gminy 2013

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.01.2014
Częstotliwość wydania: Roczna

Kolejna edycja publikacji WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE – PODREGIONY, POWIATY, GMINY. Stanowi ona rozwinięcie Rocznika Statystycznego Województwa Dolnośląskiego 2013 w przekroju terytorialnym.
Opracowanie zawiera obszerny zestaw informacji charakteryzujących sytuację demograficzną oraz stan gospodarki w ujęciu podregionów, powiatów oraz gmin w 2012 r.
Obecna edycja publikacji zawiera tablice przeglądowe z danymi o województwie w latach 2000, 2005-2012 oraz ważniejszymi danymi o podregionach i powiatach w latach 2005 i 2012.
Szczegółowe dane statystyczne pogrupowano w 16 działach tematycznych, poprzedzonych uwagami ogólnymi zawierającymi wyjaśnienia dotyczące podstawowych pojęć oraz metodologii i zakresu informacji. Wybrane informacje przedstawiono na mapach.
Publikacja wydawana jest w ujednoliconej formie przez wszystkie urzędy statystyczne w kraju, co umożliwi dokonanie porównań i analiz zróżnicowania terytorialnego poszczególnych województw, podregionów i gmin.
Opracowanie dostępne jest w formie książkowej wzbogaconej o płytę CD zawierającą tablice w formacie .xls, a także na płycie CD w postaci plików w formacie .pdf oraz na stronie internetowej Urzędu http://www.stat.gov.pl/wroc/.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy

Pliki do pobrania

Pobierz ...
Pobierz 14.93 MB
Do góry