Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka mieszkaniowa w województwie dolnośląskim w latach 2012-2014

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.11.2015
Częstotliwość wydania: Co 2-3 lata

Przekazuję Państwu kolejną edycję publikacji Gospodarka mieszkaniowa w województwie dolnośląskim w latach 2012-2014, której celem jest charakterystyka warunków mieszkaniowych ludności województwa dolnośląskiego w podziale na miasto i wieś, podregiony, powiaty i gminy, według rodzaju podmiotu będącego właścicielem mieszkania.

Przedstawione w niej informacje na temat ogólnego stanu zasobów mieszkaniowych i podstawowych wskaźników charakteryzujących warunki mieszkaniowe ludności, opracowano na podstawie bilansu zasobów mieszkaniowych za 2014 r.

W opracowaniu zawarto również wyniki badań GUS, dotyczące sprzedaży i zwrotu mieszkań dawnym właścicielom, zaległości w opłatach za mieszkanie, eksmisji, przeprowadzonych remontów mieszkań w budynkach mieszkalnych za 2013 r., a także informacje o wypłaconych dodatkach mieszkaniowych użytkownikom lokali oraz efektach budownictwa mieszkaniowego w latach 2012-2014.

Publikacja zawiera uwagi metodyczne oraz komentarz analityczny. Wybrane zjawiska zilustrowano na wykresach i mapach. Dane statystyczne przedstawiono w części tabelarycznej w formacie Excel.

Publikacja w sprzedaży:
Cena CD-ROM: 15 zł

Przekroje: województwo, wybrane informacje wg podregionów, powiatów i gmin, formy własności
Do góry