Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2020 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 01.04.2022

Urząd Statystyczny we Wrocławiu przedstawia Państwu część tabelaryczną publikacji „Wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2020 r.”, w której zaprezentowane zostały w różnych przekrojach informacje o wynikach badania struktury i zróżnicowania wynagrodzeń osób zatrudnionych w województwie dolnośląskim.

Takie szczegółowe badania wynagrodzeń odbywają się w Polsce i krajach unijnych co 2 lata i zawsze dotyczą wynagrodzeń za październik. Wyniki mają charakter wieloprzekrojowy i umożliwiają przeprowadzenie analiz z uwzględnieniem cech pracujących osób takich, jak: płeć, wiek, poziom wykształcenia, staż pracy oraz szczególnie interesujące dla Czytelników dane o wynagrodzeniach według wykonywanych zawodów. Pozostałe podstawowe przekroje danych odnoszą się do cech opisujących zakłady pracy, jak: sektor własności, rodzaj działalności i wielkość zakładów.

Publikacja składa się z dwóch części. Część opisowa i analityczna pojawi się w formach drukowanej i elektronicznej, a niniejszy obszerny aneks tabelaryczny składa się z 20 przekrojowych tabel w formacie Excel.

Do góry