Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Edukacja i wychowanie w województwie dolnośląskim w latach szkolnych 2013/14 - 2016/17

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 16.11.2017
Częstotliwość wydania: Co 4 lata

Przekazujemy Państwu nową edycję publikacji prezentującej szeroki zestaw danych dotyczących działalności szkół oraz innych placówek oświatowych i wychowawczych prowadzących nauczanie na poziomie przedszkolnym, podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym, a także wyższym w województwie dolnośląskim w latach szkolnych 2013/14 – 2016/17.

Publikacja składa się z uwag metodycznych, syntetycznego opisu wyników badań oraz z części tabelarycznej. W części opisowej przedstawiono stan obecny i zachodzące zmiany w oświacie i wychowaniu w województwie. Część tabelaryczną poprzedzają tablice przeglądowe w ujęciu retrospekcyjnym za lata szkolne 2010/11 – 2016/17. Podstawowe informacje zaprezentowano również w przekroju podregionów, powiatów i gmin.

Zamieszczone w opracowaniu dane statystyczne opracowano na podstawie informacji zbieranych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach systemu informacji oświatowej.

Publikacja w sprzedaży:
Cena CD-ROM: 15 zł

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy
Do góry