Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Badania ankietowe

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Badania ankietowe od 13 marca 2020 r. do odwołania są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie. Ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem w celu przeprowadzenia badania ankietowego i wzięcie udziału w badaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z badaniem lub w celu weryfikacji ankietera, prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Statystycznym działającym, na terenie Państwa województwa. Pełną listę kontaktową zamieściliśmy na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2022/Kontakt.htm

Badania ankietowe w 2022 r.

Główny Urząd Statystyczny (GUS), zgodnie z programami badań statystycznych statystyki publicznej corocznie wprowadzanymi rozporządzeniami Rady Ministrów, przeprowadza na terenie całego kraju, przy pomocy ankieterów i teleankieterów statystycznych, obowiązkowe i dobrowolne statystyczne BADANIA GOSPODARSTW DOMOWYCH I ROLNYCH. Za ich organizację i realizację na terenie województwa dolnośląskiego odpowiedzialny jest Urząd Statystyczny we Wrocławiu.


Terminarz badań

klawisz z linkiem do badań cen klawisz z linkiem do badań gospodarstw domowych klawisz z linkiem do badań na granicy


Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonych przez statystykę publiczną badań ankietowych mogą Państwo:

  • dzwoniąc na numer Infolinii Statystycznej, tel. 22 279 99 99; opłata zgodna z taryfą operatora:
    – konsultanci są dostępni: w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00,
    – automatyczny system informacji statystycznej jest dostępny 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jednocześnie informujemy, że dane zbierane i gromadzone przez statystykę publiczną są poufne i podlegają szczególnej ochronie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2021 r. poz. 955, z późn. zm.),

 

BĘDZIEMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA PRZYCHYLNOŚĆ
I PAŃSTWA AKTYWNY UDZIAŁ  W ANKIETOWYCH BADANIACH STATYSTYCZNYCH

Pliki do pobrania

Do góry