Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rejestracja

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W SEMINARIUM

Dane uczestnika/prelegenta/moderatora/panelisty seminarium

Imię*

Nazwisko*

Nazwa instytucji*

Ulica, nr budynku*

Miejscowość*

Kod pocztowy*

Telefon*

E-mail*

Charakter udziału*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach związanych z udziałem w seminarium zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*

Informacje dodatkowe:

 1. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Urząd Statystyczny we Wrocławiu niniejszym informuje o zasadach oraz o przysługujących Pani/Panu prawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych.

  więcej...

 2. Udział w seminarium jest bezpłatny i wymaga rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 3. Dodatkowych informacji o seminarium udzielają:
  • Alina Bieńkowska: tel. 75 642 40 47; e-mail: a.bienkowska@stat.gov.pl
  • Alicja Pietrusiewicz: tel. 71 37 16 363; e-mail: a.pietrusiewicz@stat.gov.pl

 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie seminarium.

 5. Informacja o zakwalifikowaniu Państwa zgłoszenia do udziału w konferencji zostanie wysłana na podany przez Państwa adres e-mail.

Kod obrazkowy ( Captcha )

Przepisz kod*

Jeśli kod na obrazku jest nieczytelny lub wystąpił jego błąd, proszę wybrać ikonę 'Odśwież' umieszczoną w jego prawym dolnym rogu.


* - pola wymagane
Do góry