Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rewitalizacja w gminach

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

W bieżącym roku Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS rozpoczyna kolejną, czwartą edycję badania na formularzu REW Rewitalizacja w gminie. Badanie to realizowane jest wśród wszystkich gmin. W porównaniu z edycją ubiegłoroczną wprowadzono niewielkie zmiany polegające na dostosowaniu formularza do kolejnego roku sprawozdawczego. Podobnie jak w zeszłym roku, formularz REW, poza częścią ankietową oraz objaśnieniami do jego wypełnienia, zawiera rozdział z wykazem wskaźników statystycznych, które mogą stanowić przydatną informację w diagnozie i ocenie procesów rewitalizacji i w dużej mierze są dostępne na poziomie gmin w publicznych bazach danych.

Badanie zostało uwzględnione w Programie Badań Statystycznych Statystki Publicznej 2020 jako cykliczne badanie roczne, obowiązkowe dla wszystkich gmin. W przygotowaniu tego badania niezwykle cenne okazały się Państwa uwagi, opinie i komentarze zgłoszone w poprzednich latach. Serdecznie za nie dziękujemy i liczymy na Państwa współpracę również w tym roku.

Do góry