Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa dolnośląskiego 2021

24.05.2021
Długookresowa analiza zjawisk zachodzących w gospodarce narodowej na terenie województwa oraz prezentacja ich zróżnicowania wewnętrznego w zakresie zjawisk istotnych z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego, tj. kapitału ludzkiego (w tym procesów demograficznych i zasobów pracy), jakości życia mieszkańców, gospodarki, z uwzględnieniem procesów związanych z rozwojem przedsiębiorczości, realizacją inwestycji, produkcji i usług, infrastruktury gospodarki, finansów publicznych, ochrony środowiska. Kategorie przedstawione są w ujęciu dynamicznym (w retrospekcji wieloletniej), a także w relacji do przeciętnych wielkości dla kraju. Analiza statystyczna, spójna pod względem tematycznym dla wszystkich województw, zawiera prezentację zjawisk również w formie graficznej – za pomocą map i wykresów.
Czytaj dalej

Pomoc doraźna w województwie dolnośląskim w 2020 r.

19.05.2021
Pomoc doraźna w województwie dolnośląskim w 2020 r.
Czytaj dalej

Działalność muzeów w województwie dolnośląskim w 2020 r.

14.05.2021
Działalność muzeów i ich oddziałów w województwie dolnośląskim w 2020 r. na tle innych województw i kraju. Liczba placówek, posiadanych przez nie muzealiów, zorganizowanych wystaw oraz zwiedzających.
Czytaj dalej
1    25  26  27  28  29  30  31  32  33    61
Do góry