Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Zdrowie i Style Życia Wrocław 2019
Wrocław, 23-24 maja 2019 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.05.2019

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Zdrowie i Style Życia Wrocław 2019 - 23-24 maja 2019 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Zdrowie i Style Życia – Wrocław 2019. Ekonomiczne, społeczne i zdrowotne wyzwania w ujęciu regionalnym i globalnym”, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23-24 maja 2019 r.

Konferencja organizowana jest przez Uniwersytet Wrocławski – Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Urząd Statystyczny we Wrocławiu oraz Studenckie Koło Naukowe Rising Business Leaders.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań oraz wymiana poglądów na temat ekonomiczno-społecznych wyzwań w kontekście zdrowia i stylów życia we współczesnym świecie. Ponadto, założeniem organizatorów jest aktywizacja i integracja środowiska akademickiego, władz lokalnych i regionalnych oraz przedstawicieli świata biznesu na rzecz promowania zdrowego stylu życia.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się stronie internetowej pod adresem http://wichl.uni.wroc.pl/

Do góry