Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wprowadzenie stopnia alarmowego BRAVO i stopnia alarmowego CHARLIE-CRP

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
31.05.2023

UWAGA!

Od dnia 1 czerwca 2023 roku, od godz. 00:00, do dnia 31 sierpnia 2023 roku do godz. 23:59 na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony stopień alarmowy BRAVO oraz CHARLIE-CRP (jest to przedłużenie okresu obowiązywania 2. stopnia alarmowego BRAVO i 3. stopnia alarmowego CHARLIE-CRP wprowadzonego na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od 21 lutego 2022 roku).

W związku z powyższym należy zachować zwiększoną czujność wobec mogących wystąpić w systemach teleinformatycznych statystyki publicznej zdarzeń, które odbiegają od normy, zakłócają bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej lub zagrażają dostępności świadczonych usług elektronicznych.

Potencjalne przypadki utraty poufności, dostępności lub integralności informacji przetwarzanych w systemach teleinformatycznych statystyki publicznej, jak również stwierdzone nieautoryzowane działania związane z przetwarzaniem informacji lub zakłócenia w pracy systemów teleinformatycznych statystyki publicznej należy zgłaszać na adres:

  • na adres SerwisDesk sd@stat.gov.pl
  • lub telefonicznie na nr 71 37 16 300.

Do góry